Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ky është kunati vrasës që vrau gruan e vëllait në Bathore!

Ky është kunati vrasës që vrau gruan e vëllait në

Një krim i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në Bathore.

Agron Tanushi, personi që shihni në foton më poshtë, ka vrarë me armë zjarri gruan e vëllait, kunatën e tij Jetmira Hasani.

Vëllai i Tanushit ndodhej jashtë vendit.

Agron Tanushi është arratisur nga vendi i ngjarjes, dhe është shpallur në kërkim nga forcat e policisë./ I.M-Dritare.net

Ky është kunati vrasës që vrau gruan e vëllait nëKy është kunati vrasës që vrau gruan e vëllait nëKy është kunati vrasës që vrau gruan e vëllait nëKy është kunati vrasës që vrau gruan e vëllait në