Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama krah Kovaçevskit në Bruksel: Jemi mësuar me këtë farsë!

Rama krah Kovaçevskit në Bruksel: Jemi mësuar me këtë

Rama nga Brukesli ka postuar nje foto ku shfaqet i buzëqeshur krah Kovaçevskit.

"Ende po prisni Godot? Jo, ne jemi mësuar me këtë farsë dhe jemi më shumë se kurrë të përkushtuar të shtyjmë përpara modernizimin e vendeve dhe rajonit tonë me frymën e palëkundur Evropian.",-shkruan Rama./M.T/dritare.net