Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vajza e Edmond Haxhinastos martohet me djalin e Nasip Naços!

Vajza e Edmond Haxhinastos martohet me djalin e Nasip Naços!

Djali i deputetit të PS-së Nasip Naços, Franko, i ka dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar me martesë me vajzën e Edmond Haxhinastos, Elizën. Ata kanë organizuar një ceremoni buzë detit, ku kanë ftuar miq e të afërm për t’iu bashkuar gëzimit të tyre. Në foto shihet Eliza teksa shoqërohet nga i ati drejt altarit.

Vajza e Edmond Haxhinastos martohet me djalin e Nasip Naços!

Franko Naço dhe Eliza Haxhinasto kanë rreth gjashtë vite të fejuar. Në 2016-ën, lajmin e ndau me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram Eliza. Ajo publikoi një foto të dorës së saj dhe të Frankos, në të cilat dukeshin unazat e fejesës.

Vajza e Edmond Haxhinastos martohet me djalin e Nasip Naços!

Tashmë baballarët e tyre janë krushqi, ndonëse në politikë kanë kaluar në kampe të ndryshme kundërshtare. Kjo sepse Nasip Naço u largua nga LSI për t’iu bashkuar Partisë Socialiste, ku u zgjodh deputet në qarkun e Beratit.

Vajza e Edmond Haxhinastos martohet me djalin e Nasip Naços!