Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Debati/ Egla flet për fitoren e BBV3. Përplaset me Meritonin!

Debati/ Egla flet për fitoren e BBV3. Përplaset me Meritonin!

Egla Ceno, fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP, është shprehur se nuk e kishte menduar kurrë se do fitonte, pasi kishte përballë Julin dhe Romeon që ajo i cilëson si konkurrentë të fortë. Por në diskutim ndërhyn dhe Meritoni që thotë se ai dhe Ilnisa ia dhanë fitoren Eglës.

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë , unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meriton: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin./K.C/dritare.net