Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Dua Lipa me Greg Ramën në Kep Merli

Foto/ Dua Lipa me Greg Ramën në Kep Merli

Dua Lipa po pushon në jug të Shqipërisë. Ajo ndodhet në Kep Merli bashkë me familjen e saj. Këtë na e zbuloi djali i kryeministrit Rama, Gregu. Gregu postoi disa foto me Duan dhe të atin e këngëtares Dukagjin Lipën në Instagram, duke na treguar destinacionin që ka zgjedhur këngëtarja shqiptare me famë botërore, për të pushuar pas vizitës tri ditore në Tiranë.

Foto/ Dua Lipa me Greg Ramën në Kep Merli

Dua dhe Gregu shihen të dy pranë detit të kristaltë. Ndërsa publikon fotot ai shkruan: “Kemi mundësi edhe për më mirë Dua Lipa”/K.C/dritare.net

Foto/ Dua Lipa me Greg Ramën në Kep MerliFoto/ Dua Lipa me Greg Ramën në Kep Merli