Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por në jetën e përditshme duken fiks si ne!

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Ne gjithmonë i shohim vajzat e famshme në evente të mëdha që shkëlqejnë me fustanet e tyre përrallore, flokët e përsosur dhe grimin e shndritshëm. Por kjo nuk do të thotë se ato duken kështu jashtë tapetit të kuq. Në jetën e tyre të përditshme, shumë të famshme veshin kostume sportive, atlete dhe flokët i kapin thjesht ose i mbajnë lëshuar.

Ne u bëmë kuriozë se si duken të famshmet dhe çfarë veshin ato në jetën e tyre të përditshme kur kamera dhe vëmendja nuk drejtohet tek ato. Ndaj ju sollëm më poshtë këto foto!

Cara Delevingne

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Katy Perry

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Anne Hathaway

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Rooney Mara

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Katie Holmes

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Tyra Banks

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Claire Danes

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Eva Longoria

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Sharon Stone

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Cameron Diaz

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Julia Roberts

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Zendaya

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Rachel Weisz

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Chloë Grace Moretz

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Uma Thurman

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por

Amy Adams./K.C/dritare.net

Foto/ Yjet e Hollivudit shkëlqejnë në tapet të kuq, por