Na ndiqni edhe në

Dritare TV

Si u zhduk djali i gjykatësit të Libofshës që dha dënimin e fundit me vdekje në Shqipëri!

Kuvend, diskutime për çështjet e evidentuara nga zgjedhësit

Brenda tuneleve sekrete në Skrapar! | Vlog në Dritare

Të tregoj një vend sekret, ku të dëfrehesh në Skrapar!

Kryeministri Rama në Zagreb, flet me homologun kroat!

Vuçic është organizatori i sulmit në veri të Kosovës! Flet Azgan Haklaj! | Int. e ditës, 02.10.2023

Zjarri shkrumbon pyllin në Pishë Poros në Fier!

Kryeministri Rama në Zagreb, pritet nga homologu kroat!

Po ndodh tani, 2 Tetor 2023!

Prej tri dekadash në Kanada, tani do kthehem të jetoj në Shqipëri! | Jeta Ime

Diabeti të humb 30 vite jetë të shëndetshme, kujdes dietën! | Dritarja e Doktorit

Tavolina e Skraparit, nga rehania te rakia! | Vlog në Dritare

Vendstrehimi ku do qëndronte Enver Hoxha, në rast lufte! | Vlog në Dritare

Laert Haxhiu dhe akuzat ndaj tij!

Tuneli ku është ruajtur floriri i Shqipërisë, për 30 vjet! | Vlog në Dritare

Policia e Shtetit duhet të ketë ndryshim, ajo ka humbur efikasitetin! Flet gazetari Leka!

Ç’të pret kur të vish në Çorovodë! | Vlog në Dritare

Vangjel Dule duhet të kuptojë që Beleri e ka problemin me drejtësinë! Flet Ben Andoni!

Cilat janë tipet e diabetit të fshehtë! | Dritarja e Doktorit

Te Verori, simboli i Çorovodës! | Vlog në Dritare

Si shpjegohet që gratë e Himarës flisnin greqisht!

Në 1997, në kërkim të arit, shembën edhe Kishën! | Vlog në Dritare

Kush ishte Vittore Carpaccio! | Shqip nga Dritan Hila

Legjenda e Vrimës së Nuses në Skrapar! | Vlog në Dritare

Si u bë Tafani bashkëpunëtor i drejtësisë! Flet Igli Çelmeta! | Intervista e ditës

Enigma rreth Vittore Carpacio!

Si shpjegohet që gratë e Himarës flisnin greqisht! Flet Pëllumb Xhufi! | Shqip nga Dritan Hila

Deklaratë e fortë e Beqirit! Berisha koka e Gërdecit! | Intervista e ditës

Veriu i Kosovës do të përballet me operacione të tjera serbe! Flet Ben Andoni! | Intervista e ditës

Medikamentet dhe dieta që duhet të ndjekin diabetikët! | Dritarja e Doktorit

Këto janë shenjat e para që shfaq diabeti tek fëmijët! | Dritarja e Doktorit

Diabeti gjatë shtatzënisë, çfarë rrezikon fëmijën! | Dritarja e Doktorit

Në Skrapar, te floriri i fshehur! | Vlog në Dritare, 30.09.2023

A rrit rrezikun për demencë, diabeti! Flet mjeku! | Dritarja e Doktorit

Çfarë i shkruan himariotët, Elisabeta Petrovës!

Dy ekzaminimet për të identifikuar diabetin! | Dritarja e Doktorit

Çfarë i shkruan himariotët, Elisabeta Petrovës! Shqip nga Dritan Hila

Si tentonin të tjetersonin pikturat e Carpaccios! | Shqip nga Dritan Hila

Politikat shovinistë i sollën falimentimin Greqisë!

Carpaccio, njeriu që kaloi nga piktura mesjetare kishtare në pikturë realiste! | Shqip nga D. Hila

Kush është vajza që u përdor si karrem nga Haxhiu, për eleminimin e Simakut! Flet gazetari Çelmeta!

Çfarë u zbulua tek një nga pikturat e Carpaccios!

Për çfarë akuzohet grupi i Laert Haxhiut! Flet Igli Çelmeta! | Intervista e ditës

Roli i Radojicicit në Kosovë dhe lidhjet e tij! Flet Ben Andoni! | Intervista e ditës

Pse u largua Luan Hoxha për në SHBA dhe kush e kërcënoi për Gërdecin! | Intervista e ditës

Veriu i Kosovës do ketë incidente më të ndërlikuara!

“Gjaku nuk falet”! Kush është Laert Haxhiu dhe përplasjet me Aldo Baren!

Ky Albini trim me fletë, e di mirë punën e vet! | E premte, 8 pa 5 ( 29.09.2023)

Kush ia dha nënshtetësinë shqiptare Janullatusit! Flet Pëllumb Xhufi! | Shqip nga Dritan Hila

Masakra e Peshkëpisë dhe biseda e Berishës me Janullatusin! Flet Xhufi! | Shqip nga Dritan Hila

Si u zhduk djali i gjykatësit të Libofshës që dha dënimin e fundit me vdekje në Shqipëri!

15:03 - 2 Tetor 2023

Lajmet e fundit

Kosova dhe rajoni

Bota

Histori shqiptare

Gatuaj në Dritare...

Stil jete...

Showbiz!

Horoskopi