Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kush u zgjodh lideri i ri i shtëpisë së Big Brother Vip!

Kush u zgjodh lideri i ri i shtëpisë së Big Brother Vip!

Ditën e sotme është zgjedhur lideri i ri i shtëpisë së "BBV3". Banorët votuan dhe me shumicë vote për këtë javë lidere u zgjodh Rike Roçi.

Rike arriti të triumfojë kundrejt Vesës dhe banorët e tjerë e kanë pritur me duartrokitje lideren e re./K.C/dritare.net