Na ndiqni edhe në

Politikë

Rama ndan fotot e fushatës së PD: Politika shëron, por edhe sëmur!

Rama ndan fotot e fushatës së PD: Politika shëron, por edhe

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet e tij sociale foto nga fushata e PS dhe PD. Durrësi dhe Gjirokastra ishin destinacionet e kryeministrit Rama, ndërsa Shijaku e Tepelena të kreut demokrat Lulzim Basha.

Rama ndan fotot e fushatës së PD: Politika shëron, por edhe

“Kur politika kuron e shëron dhe kur politika sëmur e dëmton”, shkruan Rama duke iu referuar takimeve të tij elektorale ku ashtu sikurse në nisje të fushatës, vijon të jetë në distancë dhe në kuadër të rregullave antikovid. Po kështu Rama ndan edhe foton e fushatë së PD, e cika vijon të mbledhë militantë të shumë në këtë kohë pandemie./L.F-dritare.net