Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Greg Rama feston ditëlindjes dhe urimin më të veçantë e bëri vetë ai!

Greg Rama feston ditëlindjes dhe urimin më të veçantë

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama feston sot 31-vjetorin e lindjes.

Në një postimnë Instagram ka qenë vetë Gregu që ka postuar një foto nga fëmijëria. Krahas fotos, Gregu shkruan se pikërisht sot i është kujtuar shprehja se “kur je 20 vjeç, jeta të therrët”.

“Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim,”shkruan ai./M.M-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Greg Rama (@gregrama)