Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jul Deda: Divorci i Metës dhe Kryemadhit, sa për të kapur prajmin!

Jul Deda: Divorci i Metës dhe Kryemadhit, sa për të kapur

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi po divorcohen. Lajmin e bëri të ditur mbrëmë presidenti i PL-së, zoti Meta. Pas këtij lajmërimi kanë nisur aludimet për të zbuluar arsyet e ndarjes.

Një koment e ka bërë edhe ish-finalisti i Big Brother Vip 3, aktori Julian Deda.


“Ky divorci i Ilirit me Monikën është 100% është lojë, sa me kap prajmin…”, shkruan aktori, duke na rikujtuar lidhjet dhe ndarjet e çifteve brenda Big Brother, vetëm si strategji për të tërhequr vëmedje në lojë./K.C/dritare.net

Jul Deda: Divorci i Metës dhe Kryemadhit, sa për të kapur