Follow us on

Dritare TV

Pse Altin Duman nuk i trembet politikës! Flet Ben Andoni! | Intervista e ditës

Kreu i ILD-së mesazh gjyqtarëve: Zbardhni vendimet brenda afatit ose do nisë hetimi disiplinor!

Po ndodh tani, 23.05.2024

Shqipëria, Kosova dhe Serbia, kush ka ushtrinë më të fortë! | Shqip nga Dritan Hila

Dritan Goxhaj: Në rast lufte, shqiptarët do dalin vullnetarë! | Shqip nga Dritan Hila

Ish-ushtaraku: Armatimet që duhet te bleje urgjentisht Shqipëria! | Shqip nga Dritan Hila

Ja lidhjet nga Berisha te Vis Martinaj! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga, 22.05.2024

Si mund të mbrohet Shqipëria dhe Kosova në rast lufte! | Shqip nga Dritan Hila

Dritan Goxhaj: Albin Kurtit i errësoi sytë pushteti! | Shqip nga Dritan Hila

Dritan Goxhaj: Në rast lufte, shqiptarët do jenë vullnetarë!

Rama batuta me Cameron: Shqiptarët duan të dinë nëse je politikan i fjalës

Nga porti te hekurudha e re, çfarë premtoi Cameron sot në Tiranë!

David Cameron në Tiranë: Shqipëria, histori suksesi!

Dumani debat me Nokën për Berishën: Nuk jam peng i askujt!

Kush është Blinken, njeriu që vendosi fatin e Berishës! | Komenti i ditës, 22.05.2024

Avokatja Beqiri: Pse u bë tani martesa e dy grave! | Intervista e ditës

Pas takimit me Ramën, flet nga Tirana David Cameron!

Edi Rama mirëpret David Cameron!

Presionet e politikanëve ndaj drejtësisë, Altin Dumani: Thirrja ime për prokurorët!

David Cameron vjen në Tiranë! Ja kush e mirëpret! | Po ndodh tani, 22.05.2024

Kosova jashtë KE, prag lufte në Ballkan! Flet Dritan Goxhaj! | Shqip nga Dritan Hila, 21.05.2024

Kush e dekonspiroi operacionin e SPAK-ut! Flet gazetari Igli Çelmeta! | Intervista e ditës

Akuzat mbi mikrokreditë, Genc Sejko përgjigjet tek Financat!

Nis sezoni turistik në Sarandë!

Meraku që kam për Ish-Shkollën Bujqësore të rrënuar në Delvinë! #albaniaallinclusive

Ky është çaji me trëndafil që forcon imunitetin! #albaniaallinclusive | Vlog në Dritare

Çaj me kokërr trëndafili, nga duart e Verës! #albaniaallinclusive

Vera, gruaja që ngriti parajsën në Delvinë! #albaniaallinclusive

Dita e parë e shkollës së një shqiptari në Itali!

Nxënësit italianë më bullizonin se isha shqiptar! Unë u bëra kryetari i tyre!

Frika nga bullizimi! Shqiptarin e parë në klasë e njoha pas 3 muajsh!

Votoni kandidatët shqiptarë në Itali!

Gjithë Vlora në Fossalta di Piave!

Nënë Tereza, shenjtorja jonë!

Bullizimi në shkollë më bëri poet! Karantina piktor! | Zgjedhja ime

Klaudio, shqiptari që kandidon për Bashkinë e Venecias! | Zgjedhja ime

Klaudio kandidon për Këshillin Bashkiak të Venecias! Pse duhet të më votoni! | Zgjedhja ime

Si më bullizonin në shkollë se isha shqiptar! | Zgjedhja ime

Artist, aktivist, sot pjesë e politikës italiane! Historia e jashtëzakonshme Klaudio Findikut!

Aksidenti i presidentit iranian dhe pasojat! | Komenti i ditës, 21.05.2024

Po ndodh tani, 21.05.2024

2 mijë euro paga te Komuna e Parisit!

Gjuhëtarja: Po vihet në dyshim autoktonia e shqiptarëve!

Gjuhëtarja: Nuk mund të krenohemi me gënjeshtra!

Si mbijetoi shqipja!

E vërteta e artikullit të "Science" për shqipen! Flet gjuhëtarja! | Fol shqip

Sa e vjetër është Gjuha Shqipe! Flet Anila Omari! | Fol shqip

E vërteta e shqipes 6000-vjeçare! Flet gjuhëtarja! | Fol shqip

Origjina e shqipes? Një përgjigje nga shkenca për pseudogjuhëtarët! | Fol shqip

Si lindi shkenca e Gjuhësisë! Flet Anila Omari! | Fol shqip

Pse Altin Duman nuk i trembet politikës! Flet Ben Andoni! | Intervista e ditës

12:12 - 23 Maj 2024

Latest News

Kosovo and Region

Bota

Albanian Stories

Cook with Dritare...

Lifestyle...

Showbiz!

Horoscope