Na ndiqni edhe në

Arkiv

Përdhunohet 19-vjeçarja në Përmet

Përdhunohet 19-vjeçarja në Përmet
Janë vënë në pranga 2 persona në Përmet për përdhunimin e një 19-vjeçareje. Ndërkohë janë arrestuar edhe 4 të tjerë për ngacmim seksual.

Ende nuk janë bërë të ditur emrat e personave të ndaluar si dhe rrethanat në të cilat kanë ndodhur ngjarjet./K.C/dritare.net