Follow us on

Dritare TV

Meta: Ja për çfarë u pyeta në SPAK!

Komisioni i Shëndetësisë. Sherr Vokshi-Ndreca!

PD vdiq, kush e merr PD-në pas Berishës! Flasin Fatbardh Kadilli & Edmond Trako! | Shqip nga D. Hila

Monika Kryemadhi disa orë në SPAK. Ja pse!

Skenari i Berishës pas marrjes së vulës. Flet Mentor Kikia! | Intervista e ditës

Rithemelimi protestë: Duam Berishën në Kuvend!

Ministrja Kumbaro: Ja sa milionë turistë presim këtë verë!

Berisha merr vulën e PD, sherr në Kuvend!

Seanca solemne në Kosovë për 25-vjetorin e çlirimit të vendit!

Monika Kryemadhi në SPAK! | Po ndodh tani, 12.06.2024

Mblidhet Asambleja Kombëtare e PS-së, flet Rama!

Berisha merr vulën, Basha mbledh strukturat! Çfarë do të ndodhë! Flet Arben Meçe!

Berisha merr vulën e PD! Merr fund beteja Berisha-Basha! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

INTERPOL vjen në Tiranë! Ja paralajmërimi!

Sa vlen Beleri për Greqinë dhe telashi i Ramës! Flet ambasadori Roland Bimo! | Shqip nga Dritan Hila

Nga rrota e qerres, te guri i peshës e mulliri, objektet arkeologjike që u gjetën në Antigone!

Gërmimet që zbuluan lagjen e zejtarëve në Antigone! #albaniahereyouare | Vlog në Dritare

Kush fiton vulën e PD-së, Basha apo Berisha! | Po ndodh tani, 11.06.2024

Fitoi Beleri, humbën shqiptarët. Flet Pati Vardhami, kandidate për eurodeputete! |Intervista e ditës

Zgjedhjet Evropiane dhe pasojat për Shqipërinë! | Komenti i ditës, 10.06.2024

Rama nderon Rugovën për 25 vjetorin e Çlirimit të Kosovës!

A po rindizet sherri me karrige të thyera në Parlament! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

A po tallet Rama me opozitën? Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Avantazhi që ka Rama në zgjedhjet e 2025-ës! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Cili do të jetë fundi i opozitës! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

I vetmi shpëtim për Shqipërinë është Diaspora! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Ku gaboi RAI 3 me Edi Ramën! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Nuk vihet në siklet Rama nga mielli dhe gomat e djegura! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Pse i duhet Ramës një mandat i katërt! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Pse nuk e rrëzon opozita Ramën! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Rama i ka rrëmbyer forcën më të madhe opozitës! | Shqip nga Dritan Hila

Çfarë ndryshoi vizita e Melonit! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Rithemelimi nuk ka asgjë më shumë se disa militantë! Flet Roland Qafoku! | Shqip nga Dritan Hila

Belinda Balluku: Në çdo detyrë më kanë paragjykuar për pamjen dhe moshën!

Të gjitha provat e lashtësisë dhe fisnikërisë sonë i gjen këtu, kur gërmon tokën!

Nuk përfaqësohen shqiptarët nga qeverisja e Ramës! Nuk janë kriminelë! | E premte, 8 pa 5

Pse po dështojnë protestat e Berishës dhe Metës para bashkisë! Flet Flogert Muça!

Çfarë tregoi përplasja e Agron Shehajt me Adriatik Lapajn! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

Argita Berisha kandidate për Rithemelimin! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

Nuk mund të sulmosh Ramën, duke i rënë Kombit! | E premte, 8 pa 5

Merita e Ramës përballë gazetarit të RAI 3! | E premte, 8 pa 5

Rama përballë RAI 3 u tregua perëndimor i vërtetë! | E premte, 8 pa 5

Pjesë e korridorit VIII-të! Rruga e re Elbasan-Qafë Thanë!

Beleri, eurodeputet nga burgu! | Po ndodh tani, 10.06.2024

Pse nuk i sekuestrohet pasuria Ahmetajt! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

Çfarë solli vizita e Melonit në Shëngjin! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

Hakmarrja e Ahmetajt ndaj Ramës! Flet Flogert Muça! | Intervista e ditës

Në qytetin që krijoi Pirro i Epirit! #albaniahereyuoare | Vlog në Dritare, 08.06.2024

Turistët të shohin qoftë edhe për 5 minuta gërmimet arkeologjike!

Të gjitha provat e lashtësisë dhe fisnikërisë sonë i gjen këtu, kur gërmon tokën shqiptare!

Meta: Ja për çfarë u pyeta në SPAK!

12:12 - 13 Qershor 2024

Latest News

Kosovo and Region

Bota

Albanian Stories

Cook with Dritare...

Lifestyle...

Showbiz!

Horoscope