Follow us on

Dritare TV

Lufta në Ukrainë dhe çfarë fsheh propaganda! - Shqip nga Dritan Hila | 06.07.2022 | Pjesa II

E vërteta e protestës dhe rreziku për Ramën! - Shqip nga Dritan Hila | 06.07.2022 | Pjesa I

Masakra e Borovës dhe Hiroshima! - Shqip nga Rudina Xhunga

7 korriku/Ilirjana Kuçana: Kërkojmë vetëm dorëheqjen e Ramës!

Edicioni i lajmeve, data 6 Korrik 2022!

Rriten me 6% pagat. Ja kush përfiton!

Borshi përtej plazheve!

Si të bëni pite kuru! | Gatuaj në Dritare, 06.07.2022!

A po e tradhëton Ilir Meta, Berishën? - Shqip nga Dritan Hila | 05.07.2022

Rriten rastet me Covid, mblidhen ekspertët: Vraponi për dozën e tretë!

Daci: 7 korriku protestë militantësh, Berisha ka zero mundësi!

Edicioni i lajmeve, data 5 Korrik 2022!

Rama konferencë me kryeministrin holandez Mark Rutte: Bashkë për integrimin!

Kryemadhi: Do të japim fakte për inceneratorët!

Çfarë nënkupton për Berishën shifra 777! - Shqip nga Dritan Hila | 04.07.2022

Mbërrin i nxehti afrikan. Si parashikohet moti këtë javë!

Medalje ari dhe rekord kombëtar, Luiza Gega shkëlqen sërish!

Mevlan Shanaj: Turp! Banka do konfirmim qe jam gjalle, te marr pensionin!

Na ishte një herë, Flota Detare Shqiptare! - Vlog në Dritare | 04.07.2022

Salianji: Manipuluan procesin me një dëshmi të rreme!

Edicioni i lajmeve, data 4 Korrik 2022!

Berisha në konferencë mbron Salianjin: Rama do t'i heqë mandatin!

Pushimet pa kufi mes Shqipërisë dhe Kosovës!

Edicioni i lajmeve, data 3 Korrik 2022!

Pishinat e Tiranës, vendi ideal për ditët e nxehta në kryeqytet!

Deputeti në Kuvend: Në jug na thonë, ti i shalqinjve dil këtej se nuk je çun Londre!

Më në fund, përfundon rruga e Lumit të Vlorës!

Porti i Triportit, Vlorë! | Vlog në Dritare, 03.07.2022

Edicioni i lajmeve, data 2 Korrik 2022!

Tirana 45 minuta më afër me Sarandën. Ja si duket rruga e re në Kardhiq-Delvinë!

Si ndikon rëra e nxehtë te këmbët me variçe! Ja si të kujdesemi! | Dritarja e Doktorit, 02.07.2022

Ja nga duhet të nisi kontrolli i variçeve! | Dritarja e Doktorit, 02.07.2022

Parajsa sekrete e Karaburunit, Shën Jani! | Vlog në Dritare, 02.07.2022

Fluks automjetesh në autostradën Tiranë-Durrës. Fundjava shton trafikun!

Erion Braçe: Çohuni të shesim shalqinjtë!

Fundjava me mot përvëlues. Ja sa pritet të arrijnë temperaturat!

2 korrik 1990/ Dita kur nisi fundi i regjimit komunist për shqiptarët!

Rama debat me gazetarin, reagon PD: Hiq dorë nga konferencat, nuk e mban dot veten!

Lajm i mirë/ Fluks turistësh nga Gjermania, Zvicra dhe Austria zbarkojnë në Aeroportin e Kukësit!

Edicioni i lajmeve, data 1 Korrik 2022!

Berisha: Të bashkohemi të largojmë Ramën me 7 korrik!

Nisin punimet për ndërtimin e Parkut Fotovoltaik të Karavastasë!

Tregim për babain tim! - Shqip nga Rudina Xhunga | 01.07.2022

Ku ta lë qenin, kur të iki me pushime! - Le të flasim për qenushat | 01.07.2022

Venat varikoze sëmundje në masë te shqiptarët. Ja si të shpëtoni prej tyre! - Dritarja e Doktorit

Reciprociteti mbi targat Kosovë-Serbi. Ja cilat janë komunat shqiptare që dëmtohen!

3 muaj në riedukim. Çfarë tha gazetari që nervozoi Ramën!

Akuzat ndaj Xhaçkës, Rama: Sulm personal. E shëmtuar!

Opozita: Olta Xhaçkës t'i hiqet mandati. Debate të forta në Këshill!

Balla dhe Bardhi përplasen për Olta Xhaçkën!

Lufta në Ukrainë dhe çfarë fsheh propaganda! - Shqip nga Dritan Hila | 06.07.2022 | Pjesa II

18:06 - 6 Korrik 2022

Latest News

Kosovo and Region

Bota

Albanian Stories

Cook with Dritare...

Lifestyle...

Showbiz!

Horoscope