Na ndiqni edhe në

Aktualitet

Kumbaro ndan pamjet: Zvërneci, thesar i trashëgimisë sonë!

Kumbaro ndan pamjet: Zvërneci, thesar i trashëgimisë sonë!

Ministrja e Turizmit, Mirela Kumbaro ka ndarë në rrjetet sociale pamjet nga Zvërneci, Vlorë.

Krahas videos, Kumbaro shkruan:

“Ditë të mbarë me rrezet e para mbi Zvërnec, një thesar i bukurive natyrore dhe trashëgimisë sonë”./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)