Na ndiqni edhe në

Arredim

Foto/ Disa ide, si ta bëni shtëpinë të duket e re me ngjyrat bardhë e zi!

Foto/ Disa ide, si ta bëni shtëpinë të duket e re me ngjyrat

Nuk ka asgjë të ngjashme me kombinimin e ngjyrës së zezë dhe të bardhë për një pamje elegante dhe të përjetshme të shtëpisë. Pavarësisht se sa e vjetër është shtëpia juaj, kjo gamë ngjyrash i jep një prezantim të freskët dhe të ri.

Dhe nëse shtëpia juaj është e rrethuar nga gjelbërimi, është edhe më mirë, pasi banesa juaj do të dalë vërtet kundër këtij lloji peizazhi. E bardha dhe e zeza do t'i japin një tjetër pamje shtëpisë suaj. Do të duket më e pastër dhe ajo që duam të gjithë, më shumë hapësirë, sidomos ata që kanë shtëpi të vogla.

Në këtë artikull do të gjeni disa ide, si ta arredoni shtëpinë bardhë e zi. Zbulojini në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net