Na ndiqni edhe në

Bota

Adele ka një dhuratë për të gjithë në këtë Krishtlindje!

Adele ka një dhuratë për të gjithë në

Këngëtarja e famshme, shumë e dashur për publikun Adele do të rikthehet si një dhuratë për Krishtlindje. Ajo do të sjellë albumin e saj të katërt dhe do të mbajë një koncert në Las Vegas. Kujtojmë se këngëtarja është nënë e një djali, ndërsa së fundmi ka bërë publike lidhjen e saj me Rich Paul. Sipas informacioneve të sigurta nga miqtë e përbashkët të çiftit, marrdhënia e tyre është bërë serioze. Këngëtarja u divorcua nga ish-burri Simon në mars të këtij viti./M.M-dritare.net