Na ndiqni edhe në

Bota

Beyonce dhe Jay-Z reklamojnë miliona dollarë

Beyonce dhe Jay-Z reklamojnë miliona dollarë

Beyonce iu bashkua si një nga fytyrat e reja kompanisë së bizhuterive luksoze Tiffany & Co’s About Love.

Beyonce dhe Jay-Z reklamojnë miliona dollarë

Këngëtarja, imitoi personazhin e famshëm Audrey Holly Golightly në romancë-komedinë "Sixties Breakfast at Tiffany’s" ndërsa u shfaq veshur në një fustan të të zi që i nxirrte hiret, teksa pozonte së bashku me bashkëshortin e saj.

Beyonce dhe Jay-Z reklamojnë miliona dollarë

Rreth kësaj fushate çifti tregoi për PEOPLE se:Dashuria është diamanti që stolitë dhe arti dekorojnë.

Gjatë xhirimeve Beyonce gjithashtu reklamoi diamantin e famshëm 128.54 karat Tiffany Diamond, duke e bërë atë gruan e pestë në gjithë botën që e ka vendosur gurin e çmuar./M.T/dritare.net