Na ndiqni edhe në

Bota

Britney Spears nën hetim, zbulohet arsyeja

Britney Spears nën hetim, zbulohet arsyeja


Britney Spears është nën hetim pas një grindjeje me një punonjës.

Një punonjës paraqiti një ankesë pasi Spears dyshohet se e goditi gjatë një mosmarrëveshjeje të hënën, tha kapiteni Eric Buschow nga Zyra e Sherifit të Qarkut Ventura. Ai shtoi se punonjësi nuk ishte plagosur.

Një burim nga zyra e sherifit shtoi se ky është një rast shumë i vogël.

"Ky është një ushqim i bujshëm për tabloidët, asgjë më shumë se "ai tha, ajo tha" në lidhje me një celular, pa asnjë goditje dhe padyshim asnjë dëmtim. Çdokush mund të bëjë një akuzë, por kjo duhet të ishte mbyllur menjëherë.", tha avokati i Spears, Mathew Rosengart, për ABC News.

Kohët e fundit, Spears është përqendruar në dëbimin e babait të saj, Jamie Spears, nga konservatori që ka ndjekur jetën e saj që nga viti 2008. Javën e kaluar, Jamie Spears paraqiti dokumentet e gjykatës ku thuhej se ai ishte i gatshëm të hiqte dorë si kujdestar i pasurisë së vajzës së tij./K.C/dritare.net