Na ndiqni edhe në

Bota

E përzunë nga dyqani sepse s’kishte maskë/ Aktori i famshëm: Gjykova gabim!

E përzunë nga dyqani sepse s’kishte maskë/ Aktori i

Aktori, Bruce Willis ka ndryshuar mendim sa i përket mbajtjes së maskave ne publik. Ai e pranoi se bëri gabim, pasi iu kërkua të largohej nga një dyqan sepse refuzoi të mbante maskë në fytyrë. Aktori i “Die Hard”, u fotografua duke hyrë dhe dalë nga një farmaci në Kaliforni pa maskë. Pas kësaj tha:

"Ishte një gabim në gjykim. Jini të sigurt dhe le të vazhdojmë të mbajmë maskë."/K.C/dritare.net

E përzunë nga dyqani sepse s’kishte maskë/ Aktori i