Na ndiqni edhe në

Bota

Enrique Iglesias sapo na dha dy lajme, një të mirë dhe një të keq!

Enrique Iglesias sapo na dha dy lajme, një të mirë dhe një

Këngëtari Enrique Iglesias ka dhënë dy lajme për fansat e tij. Njëri mund të konsiderohet shumë i mirë dhe tjetri tepër i keq. Në një bisedë virtuale me Ricky Martin dhe Sebastian Yatra për promovimin e turneut të tij të ardhshëm, ai zbuloi se albumi që do të publikojë së shpejti dhe që mban titullin “Final” mund të jetë i fundit i karrierës së tij.

“Mund të jetë albumi im final. Nuk është diçka për të cilën kam menduar këta muajt e fundit. Është diçka për të cilën kam menduar këta vitet e fundit. Do të ketë Vol. 1 dhe Vol. 2, por ata janë të fundit. Jam në atë momen të jetës, në atë kapitull të jetës, ku mendoj se është koha e duhur për ta publikuar dhe kam menduar për këtë gjë që nga viti 2015”, tha këngëtari. Epo nuk dimë nëse duhet të jemi të lumtur apo të trishtuar./M.M-dritare.net