Na ndiqni edhe në

Bota

Familja mbretërore publikon kartolinën e festave të fundvitit! 

Familja mbretërore publikon kartolinën e festave të
Princi William dhe Kate Middleton kanë publikuar një portret familjar me tre fëmijët e tyre që do të shfaqet në pjesën e përparme të kartolinës së Krishtlindjes këtë vit.

Familja mbretërore publikon kartolinën e festave të

Imazhi bardhë e zi i zgjedhur nga Princi dhe Princesha e Uellsit tregon çiftin duke buzëqeshur përkrah djemve princat George dhe Louis dhe princeshës Charlotte, e cila është ulur në një karrige në pjesën e përparme të familjes.
William me djemtë janë të veshur me këmisha të bardha dhe pantallona të errëta, ndërsa Kate dhe Charlotte i kanë ndërruar pantallonat me xhinse.

Familja mbretërore publikon kartolinën e festave të

Ndërsa mbreti dhe mbretëresha, kanë zgjedhur një fotografi kurorëzimi të bërë në Pallatin Buckingham për të zbukuruar kartolinën e tyre festive, e cila do t'u dërgohet miqve, familjes dhe kolegëve./K.C/dritare.net