Na ndiqni edhe në

Bota

Foto/ Jennifer Lopez mahnit të gjithë me paraqitjen e saj në sfilatën e Dolce Gabanna!

Foto/ Jennifer Lopez mahnit të gjithë me paraqitjen e saj në

Shfaqja e madhe Dolce & Gabbana në Venecia solli Jennifer Lopez në lagunë. Rikuperimi me Ben Affleck e ka bërë atë përsëri mbretëreshën e thashethemeve, por sharmi i saj i përjetshëm nuk është zbehur kurrë, përkundrazi.

Foto/ Jennifer Lopez mahnit të gjithë me paraqitjen e saj në

Foto/ Jennifer Lopez mahnit të gjithë me paraqitjen e saj në

Në eventin e modës të mbushur me yje, Lopez u shfaq me një pelerinë të sofistikuar ornamentale, të kombinuar me pantallona dhe veshje të siperme, të gjitha nga stilistët italianë Dolce & Gabbana. Ajo e plotësonte look-un me kurorë të florinjtë e taka të larta, për t’u siguruar që shkëlqente nga koka te këmbët./M.T/dritare.net