Na ndiqni edhe në

Bota

Çifti Bennifer, lë me gojë hapur fansat në tapetin e kuq të Venecias!

Çifti Bennifer, lë me gojë hapur fansat në tapetin e kuq

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, të quajtur shpesh me dashuri "Bennifer" nga fansat, kanë ecur së bashku në tapetin e kuq për herë të parë që nga ribashkimi si çift. Ata pozuan për fotografët ndërsa mbërritën për premierën e “The Last Duel” në ceremoninë e 78 -të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Venecia. Paraqitja e tyre e fundit në tapetin e kuq së bashku ishte gati 20 vjet më parë për premierën e filmit “Gigli” në 2003./M.T/dritare.net