Na ndiqni edhe në

Bota

Kate Middleton po trajtohet në SHBA? Ja çfarë thotë Kensington Palace!

Kate Middleton po trajtohet në SHBA? Ja çfarë thotë

Në fillim të këtij viti, Kate Middleton zbuloi se ishte diagnostikuar me kancer, gjë që ka çuar në shumë spekulime për shëndetin e saj. Tani, Kensington Palace ka adresuar dhe mbyllur një thashethem të madh në lidhje me Princeshën e Uellsit dhe trajtimet që ajo po merrte pas diagnozës së saj.

Sipas një thashethemi të fundit Middleton ka marrë trajtim për kancerin në Shtetet e Bashkuara. Zyrtarët e Pallatit Kensington konfirmuan për The Houston Chronicle se kjo nuk është e vërtetë, raporton In Style.
Për më tepër, burimet mbretërore kanë thënë se Princesha e Uellsit nuk është larguar nga Mbretëria e Bashkuar që kur u diagnostikua me sëmundjen e rëndë./K.C/dritare.net