Na ndiqni edhe në

Bota

Lepa Brena, me jahtin e saj në Durrës

Lepa Brena, me jahtin e saj në Durrës

Këngëtarja e famshme serbe Lepa Brena duket se është ndalur me jahtin e saj në Durrës. E shoqëruar nga miqtë, Brena ka ndarë foto me ndjekësit e saj në Instagram nga Vollga në Durrës. Ata kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për të pushuar këtë pasdite ose ndoshta për më gjatë.

Lepa Brena, me jahtin e saj në Durrës

Lepa Brena, me jahtin e saj në Durrës

Lepa Brena, me jahtin e saj në Durrës

Ndalesa e këngëtares së njohur në Shqipëri është përshëndetur dhe nga komentues dhe dashamirës shqiptarë të muzikës së saj. Këngët e saj janë dëgjuar në fakt në të gjithë ish-Jugosllavinë, kështu dukë lënë gjurmë edhe te shqiptarët./M.T/dritare.net