Na ndiqni edhe në

Bota

Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë

Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë

Stormi do të bëhet motër e madhe! Kylie Jenner është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë me reperin Travis Scott, thonë burimet për ET.

"Kylie dhe Travis janë po presin fëmijën e dytë. Çifti është shumë i emocionuar që do të ketë një fëmijë tjetër dhe do t'i japë Stormit një vëlla apo motër. Kylie dhe Travis kanë folur për rritjen e familjes së tyre dhe të dy e kanë dashur shumë një fëmijë të dytë.”, tha një burim për ET.

"Kylie-s i pëlqen të jetë shtatzënë dhe e shijoi shtatzëninë e fundit jashtë syve të publikut, ajo do të njëjtën gjë dhe tani, por ky nuk ishte sekreti më i mirë për t’u mbajtur. Të gjithë janë shumë të lumtur për të. Ajo dhe Travis janë në një vend të mrekullueshëm dhe ata e kishin planifikuar një fëmijë të dytë.”, tha një burim i dytë.

Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë

Page Six ishte e para që raportoi lajmet e shtatzënisë. Fansat e yllit të Keeping Up With the Kardashians kanë spekuluar prej kohësh që ajo mund të jetë shtatzënë. Shumë morën të dhëna në llogaritë e saj në mediat sociale, duke sjellë faktin se ditëlindja e saj e 24-të në fillim të këtij muaji ishte shumë më e thjeshtë dhe pa bujë se zakonisht. Për më tepër, asnjë nga motrat e Kylie-s nuk përdori një fotografi të saj të fundit për t’i uruar ditëlindjet. Të gjitha përdorën foto të vjetra.

Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë

Pavarësisht uljeve dhe ngritjeve të çiftit, lajmi i shtatzënisë nuk vjen si befasi, pasi Jenner dhe Scott në dukje kanë pasur në mendje një fëmijë tjetër kohët e fundit./K.C/dritare.net