Na ndiqni edhe në

Bota

Ngjarje e rëndë në Greqi/ 45-vjeçari digjet për së gjalli!

Ngjarje e rëndë në Greqi/ 45-vjeçari digjet për

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Katerini të Greqisë. Një burrë ështl gjetur i djegur, ndërsa në kokë i kishin vendosur një kapuç dhe e kishin lidhur në një shtyllë.

Ngjarja është regjistruar një ditë më parë ku policia e Katerinit mori një telefonatë nga një banor i Kallitheas duke u shpjeguar se ka gjetur një kufomë pranë varrezave të zonës.

Ekzaminimi fillestar zbuloi se burri ishte djegur i gjallë. Sipas mediave vendase raportohet se viktima është një 45-vjeçar i varur nga lëndët narkotike./dritare.net