Na ndiqni edhe në

Bota

Rrëfehet Jennifer Lopez: Nuk jam ndjerë kurrë pjesë e Hollivudit!

Rrëfehet Jennifer Lopez: Nuk jam ndjerë kurrë pjesë e

Jennifer Lopez është një prej personazheve më të komentuara në të gjithë botën. Çdo gjë që ka të bëjë me të është lajm. Së fundmi ajo ka bërë një deklaratë të fortë. Në një video që ka shpërndarë në faqen e saj "JLO Beauty", Lopez ka rrëfyer se nuk është ndjerë kurrë pjesë e Hollivudit.

“Ne jemi të patrembur dhe të fuqishëm, të aftë të arrijmë gjithçka vendosim. Kemi atë rëndësinë të ndihemi sikur i përkasim diçkaje por ama ndihemi të huaj, kështu ndihem në Hollivud.E vetmja mënyrë për tu ndjerë e bukur është ta pranosh veten siç je", thotë ajo./M.M-dritare.net