Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Sot do jeni shumë hezitues dhe nuk do hidhni dot hapat që kishit menduar. Do ju mungojë siguria në vetvete. Nëse jeni në një lidhje mundoheni sa më shumë të shmangni konfliktet sepse përndryshe gjërat do fillojnë të marrin tatëpjetën. Ju beqarët do jeni sharmantë në maksimum dhe do bëni për vete shumë persona njëherësh. Do iu jepet mundësia të bëni edhe zgjedhjen më të mirë. Puna do ecë përgjithësisht mirë nëse tregoheni më të logjikshëm dhe nuk nxitoheni për të hedhur hapa. Për përmirësimin e financave duhet të bëni më shumë durim dhe të prisni. Asgjë nuk ndodh si me magji.

Demi

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Miqësia është një vlerë e çmuar për ju dhe sot do forcohet akoma dhe më shumë. Do kaloni kohë pranë miqve më të mirë. Nëse jeni në një lidhje do keni fatin e madh që partneri do jetë i kuptueshëm dhe nuk do mërzitet për mungesën e vëmendjes. Më e mira është të flisni me të hapur për gjithçka dhe në mbrëmje t’i bëni ndonjë surprizë. Ju beqarët do doni vetëm të argëtoheni sa më shumë dhe do preferoni edhe aventurat kalimtare. Në punë shpirti i ekipit do ju çojë akoma më lart. Kolegët dhe klientët do thonë fjalët më të mira për ju. Doni të dini si do jenë paratë? Gjendja do jetë më ë mirë se dje dhe kjo do ju bëjë optimistë.

Binjakët

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Ka mundësi që sot të ketë disa konflikte të vogla me disa persona për çështje interesi, megjithatë ndryshe nga sa do ju duket në fillim çdo gjë do ndryshojë si me magji. Bëjini sytë katër dhe mos kini besim tek askush. Nëse jeni në një lidhje do gjendeni përpara një dileme dhe nuk do arrini dot të bëni një zgjedhje. Partneri gjithashtu nuk do dojë t’iu lëndojë dhe do tregohen shumë i dashur. Nëse jeni beqarë mos bëni çdo gjë që do ju propozohet, por dhe as mos qëndroni të mbyllur. Në punë shumë gjëra do ju ecin keq dhe nuk do dini ku të mbështeteni. Shpenzimet do vazhdoni t’i kryeni pa llogari dhe situata financiare do jetë problematike.

Gaforrja

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Hëna do ju japë më shumë besim në vetvete sot. Nga ana tjetër do keni ide shumë të mira dhe do merrni gjithmonë vendimet e duhura. Nëse jeni në një lidhje ka mundësi që sot të diskutoni me partnerin për pushimet ose për të ardhmen së bashku. Thuajeni hapur çdo që do mendoni. Ju beqarët do jeni më të privilegjuar, por duhet t'ia lini çdo gjë momentit. Zgjeroni vetëm rrethin miqësor. Në punë do jeni më autoritarë, më korrektë dhe më këmbëngulës. Do keni arritje vërtet të mëdha. Me shpenzimet do jeni paska dorëlëshuar dhe mund të keni disa tronditje të vogla.

Luani

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Dielli do ju bëjë shumë të matur gjatë kësaj dite dhe gjithashtu mjaft reflektues. Nuk do hidhni hapa pa qenë plotësisht të bindur për rezultatet. Nëse keni një lidhje flisni sa më qartë me partnerin dhe pyeteni për disa çështje që nuk jeni të qartë. Vetëm kështu do shmangen problemet dhe mosmarrëveshjet. Ju beqarët nuk do keni dëshirë të bëni gabimet e së shkuarës dhe do jeni shume të matur me hapat. Për çdo propozim do mendoheni gjatë para se të thoni fjalën e fundit. Në punë çdo gjë ka për t’iu ecur mirë dhe në qetësi të plotë. Financat mundet edhe të tronditen pak, por ju do merrni menjëherë masat e duhura.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Sot do jeni luftarakë dhe do përballeni me këdo që do ju dalë përpara. Në fakt ashtu si do veproni keni për të pasur edhe probleme. Nëse keni një lidhje mos bëni gabim të harroni data të rëndësishme sepse partneri do mërzitet tej mase. Kuptojini sinjalet që do iu japë ai. Nëse ende jeni vetëm nuk do keni as sot fat për ta gjetur dashurinë, por kohën e lirë më mirë kalojeni duke lexuar. Në punë do keni temperament të fortë dhe nuk do ndaleni përballë problemeve apo sfidave. Meqë buxheti do jetë më i mirë bëhuni gati të shlyeni disa fatura.

Peshorja

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Sot do e urreni që dikush t’iu drejtojë dhe t’iu thotë çfarë të bëni. Më mirë shpreheni hapur këtë gjë dhe nuk do keni probleme. Nëse jeni në një lidhje do grindeni me partnerin sepse ai do kërkojë t’iu mbajë gjithë kohës pas vetes. Pavarësisht se ai do e bëjë nga dashuria konfliktet kanë për të qenë të forta. Ju beqarët nuk do mendoni se është momenti për të ndryshuar statusin dhe do qëndroni në qetësi. Në punë mos ja hidhni gjithë fajin vetes për problemet që do ju dalin sepse nuk do jetë ashtu. Buxhetin duhet ta mbani akoma më shumë nën kontroll për të mos pasur vështirësi.

Akrepi

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Mundohuni t’i kontrolloni emocionet tuaja gjatë kësaj dite në mënyrë që të mos ju lindin aspak probleme dhe të mos qaheni më vonë. Nëse jeni në një lidhje do i dini shumë mirë recetat për ta bërë marrëdhënien tuaj të mrekullueshme, por nuk do tregoheni shumë të duruar dhe do thoni gjëra të pamenduara. Jo çdo gjë do shkojë në mënyrën më të mirë të mundshme. Ju beqarët duhet të jeni më të disponueshëm për takime të reja nëse doni të ndryshoni statusin. Në punë d ndodhin disa vonesa dhe do dalin edhe pengesa që nuk do ju çojnë atje ku keni dashur. Për financat këshillohuni me familjarët.

Shigjetari

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Sot gjërat do ju ecin goxha mirë dhe do merrni aprovimin për të filluar një projekt të rëndësishëm. Nëse keni një lidhje do merrni ftesa interesante nga partneri dhe në mbrëmje do kaloni momente shumë te bukura. Një darkë e menduar me kujdes, muzikë në sfond dhe zemra do rrahë shumë fort. Ju beqarët do mbështeteni shumë nga miqtë dhe do mund ta gjeni personin tuaj të ëndrrave. Sytë do ju shkëlqejnë sapo ta shihni atë, ndërkohë që zemra d e dijë se është ai i duhuri. Në punë do ndiheni paksa të lodhur, por nuk do e lëshoni veten. Kjo është gjeja më e mirë që do bëni. Financat vështirë se do i mbani të stabilizuara.

Bricjapi

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Kjo e sotmja do jetë plotësisht ndryshe nga ajo që keni kaluar më parë. Edhe pse nuk do kërkoni asgjë ndryshim, nuk do e shmangni dot marrjen e një vendimi të madh. Nëse jeni në një lidhje dashurojeni partnerin ashtu si ta ndjeni e mos mendoni si mund të jetë e ardhmja, Jetoni momentin dhe kënaquni sa më shumë. Ju beqarët nuk do filloni dot një romancë sot sepse angazhimet nuk do ju lënë aspak kohë. Në punë të gjithë do kenë nevojë për idetë dhe mbështetjen tuaj prandaj do duan t’iu mbajnë afër. Ju për vete do i arrini qëllimet. Me shpenzimet mos u tregoni kapricozë dhe nuk do keni probleme.

Ujori

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Sot do keni ide shumë të mira, por nuk do arrini dot t’i vini në zbatim sidomos në punë. Në mbrëmje priten edhe konflikte me njerëzit që keni pranë. Nëse keni një lidhje sugjeroni sa më shumë që të mundeni sepse partneri ka mundësi t’ua plotësojë shumicën prej tyre. Bëni vetëm kujdes mos tregoni sekretet tuaja tek të tjerët sepse kjo do ju sjellë debate të forta. Ju beqarët nuk do lini mundësi t’iu ikë nga duart dhe ka gjasa ta plotësojnë zemrën. Në punë mund të keni goxha debate e kontradikta me eprorët dhe do shpërqendroheni tërësisht. Me paratë tregohuni sa më vigjilentë dhe nuk do keni probleme.

Peshqit

Horoskopi i datës 13 gusht 2023 nga Christine Haas

Ka rrezik që gjatë ditës së sotme të përballeni me disa të papritura që do ju stresojnë pafund. Asgjë nuk do ju ec ashtu si keni dashur. Nëse jeni në një lidhje dhe keni planifikuar çdo gjë ka mundësi që gjithçka të rrëzohet dhe të fillojnë problemet mes jush dhe partnerit. Shpesh do ndiheni të pafuqishëm për ta ndryshuar situatën. Ju beqarët do preferoni një marrëdhënie harmonike dhe pa të meta, çka nuk do mund t’iu realizohet sot. Në punë mund të acaroheni me disa kolegë të cilët i keni pasur gjithmonë inat. Për çdo gjë ata do ju shkojnë kundër. Me financat duhet të bëni më shumë ekonomi dhe të merrni masa. /dritare.net