Na ndiqni edhe në

Arkiv

Era Istrefi shtatzënë? Kjo video i tregon të gjitha!

Era Istrefi shtatzënë? Kjo video i tregon të gjitha!
Një ditë më parë në disa medie qarkulloi lajmi se këngëtarja e famshme Era Istrefi ishte shtatzënë. U publikuan fotot ku dukej Era me barkun e rrumbullakosur.

Por pas lajmit reagoi vetë këngëtarja, duke postuar një video në Instastory.

Edhe pse kohët e fundit, Era nuk ka qenë fare aktive në rrjetet sociale, ajo është rikthyer për të përgënjeshtruar lajmin.

Në videon e postuar shihet Era me barkun jashtë dhe të dobët, duke mbyllur kështu gojët e liga që thanë se ajo ishte shtatzënë. /K.C/dritare.net