Na ndiqni edhe në

Udhëtim

Foto/ Mrekullia në periferi të Tiranës, që ende nuk e njohim…

Foto/ Mrekullia në periferi të Tiranës, që ende nuk e
Shpesh herë vendet e mrekullueshme i kemi mjaft pranë, por nuk i njohim ato. Të gjithë e njohim zonën e Krrabës, vetëm pak kilometra larg Tiranës, dhe e njohim për natyrën e saj të bukur dhe ajrin e pastër. Por me sa duket, atje ka edhe zona që shumë prej nesh nuk i dinin. I tillë është edhe vendi i njohur si “Syri i Ciklopit”, ku të ofron mundësi për t'u freskuar në këto ditë të nxehta gushti, shkruan gazeta Tema. Ky destinacion është promovuar edhe nga kryebashkiaku Veliaj përmes një postimi në rrjetet sociale.