Na ndiqni edhe në

Udhëtim

Fotot mahnitëse nga Turqia, peisazhe të balonave në lartësi

Fotot mahnitëse nga Turqia, peisazhe të balonave në lartësi
Shumë njerëz e përceptojnë fluturimin me balonë si një eksperiencë magjike. Dhe duke gjykuar nga fotot  e mëposhtme, duket realisht si një eksperiencë  e mahnitshme.29 vjeçarja, Kristina Makeava, nga Moska ndërmori një udhëtim drejt Cappadocias në Turqi për të fotografuar balonat me ajër. Imazhet e saj të ëndrrave shfaqin mijëra balona me ngjyra në fluturim e sipër, majave në dëborë shkretëtirës së nxehtë dhe qytetëve të tejmbushura./dritare.net