Na ndiqni edhe në

Gatuaj në Dritare

Një amerikane që gatuan burrito shqip!

Një amerikane që gatuan burrito shqip!

Whitney, vajza amerikane që na mësoi recetën e burritos. Këtu te Dritarja, gatuajmë dhe argëtohemi, mësojmë dhe rrëfejmë histori suksesi.
Receta e plotë në Youtube-Dritare tv-Gatuaj në Dritare./dritare.net