Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Arestohet Noizy në Kosovë!

Arestohet Noizy në Kosovë!

Rigels Rajku i njohur si Noizy është arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës. Noizy është arrestuar sapo ka kaluar kufirin për në Kosovë, teksa është bërë e ditur se kishte një urdhër arresti për reperin.

“Mbrëmë në pikën kufitare, në Vermicë nga policia është ndaluar një person, i cili është shoqëruar në stacionin policor Qendra në Prishtinë. Ndaj tij ka qenë aktive një urdhëresë të gjykatës. Zyrtarët policor në koordinim me institucionet përkatëse, po kryejn veprimet e nevojshme procedurale”, ka thënë zëdhënësja e Policisë së Kosovës./M.M-dritare.net