Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Flamuri shqiptar u ngrit edhe në komunën e Preshevës!

Flamuri shqiptar u ngrit edhe në komunën e Preshevës!

Pavarësia e Shqipërisë gjithmonë është festuar edhe në Preshevë edhe pse këtu është e ndaluar, flamuri kombëtar është vendosur mbrëmë në godinë e komunës së Preshevës. Flamuri kombëtar është vendosur mbrëmë ashtu si dhe viteve tjera për ditën e 28 nëntorit./M.T/dritare.net