Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Foto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorant në Ferizaj, plagósen 31 persona

Foto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorant

Një bómbol gázi ka shpèrthyer në një restorant në Ferizaj të Kosovës. Kanë mbetur të plagósur 31 persona. Mes të lëndùarve janë edhe dy fëmijë. Mediat në Kosovë raportojnë se 7 persona janë në gjèndje të rèndë. Akoma nuk dihen shkáqet e shpèrthimit, grupi i hetimit ka shkuar në vendin e ngjárjes./K.C/dritare.net

Foto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorantFoto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorantFoto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorantFoto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorantFoto/ Shpèrthen bómbola e gázit në një restorant