Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Ìnfektohet me Covid-19/Shtrohet në spital nëna e ish-presidentit Hashim Thaçi!

Ìnfektohet me Covid-19/Shtrohet në spital nëna e

Nënës së ish-presidentit Hashim Thaçi, i është përkeqësuar gjendja shëndetësore ditët e fundit. Ajo është shtruar në QKUK, ku edhe po merr trajtimin shëndetësor. Mjekët kanë thënë se momentalisht ajo është në gjendje të qëndrueshme, ashtu si pacientët e tjerë. Sipas medieve kosovare, Hyra Thaçi është infektuar me Covid-19, duke e bërë të nevojshëm trajtimin në Infektiv./M.M-dritare.net