Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Kosovë, 8 të plagosur nga fishekzjarrët në natën e ndërrimit të viteve

Kosovë, 8 të plagosur nga fishekzjarrët në natën e

Natën e ndërrimit të viteve në Kosovë kanë mbetur të plagosur 8 persona, mes të cilëve 7 nga fishekzjarrët dhe 1 nga një plumb qorr.

I plagosuri është prekur nga plumbi qorr në pjesën e krahut dhe nuk ka rrezik për jetën.Nga të gjithë të plagosurit vetëm 3 prej tyre po marrin mjekim në spital./Dritare.net