Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Sherr me thika në Prishtinë, plagosen disa të rinj!

Sherr me thika në Prishtinë, plagosen disa të rinj!

Një sherr me armë të ftohta ka ndodhur në Kosovë, mesditën e sotme.

Mësohet se si pasojë e sherrit kanë mbetur të plagosur me thikë disa persona. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, në lagjen Kacallarët, pranë parkut të kryeqytetit.

Pamjet e ngjarjes së rëndë janë bërë publike në rrjetet sociale ku shihet edhe momenti i përleshjes./M.K-dritare.net