Na ndiqni edhe në

Kosova dhe Rajoni

Vrasja në Kosovë/ Arrestohet bashkëpunëtori i tretë!

Vrasja në Kosovë/ Arrestohet bashkëpunëtori i tretë!

Ka shkuar në tre numri i personave të arrestuar për vrasjen e Liridona Murselit që ndodhi të mërkurën në Prishtinë. Sipas medieve në Kosovë personi i tretë i arrestuar është Kushtrim Kokalla pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe nipi i Naim Murselit./dritare.net

Vrasja në Kosovë/ Arrestohet bashkëpunëtori i tretë!

Vrasja në Kosovë/ Arrestohet bashkëpunëtori i tretë!