Na ndiqni edhe në

Kronikë

Aksídent i rèndë në Vlorë/ Kush është 23-vjeçarja që humbi jetën dhe shoqja që u plágos!

Aksídent i rèndë në Vlorë/ Kush është

Një áksident i rèndë ndodhi mbrëmjen e sotme në aksin Vlorë-Levan. Një makinë tip “Hyundai” me është përplasur me trafikndarësen dhe më pas ka rënë në kanal. Për pasojë ka humbur jetën drejtuesja e mjetit, Anxhela Çapo, 23 vjeçe dhe shoqja e saj, Silvana Muho është transportuar në spitálin e Vlorës dhe është në gjendje të rèndë. Ende nuk dihet shkaku i áksidentit, por grupi hetimor ndodhet në vendngjárje për të zbardhur se çfarë ndodhi./K.C/dritare.net