Na ndiqni edhe në

Kronikë

I riu mbytet te Gjiri i Lalëzit, polumbarët në kërkim të trupit të 23-vjeçarit

I riu mbytet te Gjiri i Lalëzit, polumbarët në kërkim

Shënohet viktima e dytë nga mbytja në det ditën e sotme. Rreth orës 14:40, te Gjiri i Lalëzit, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi A. S., 23 vjeç, banues në Tiranë.

Shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët vijojnë kërkimet për gjetjen e tij. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë pasditen e sotme humbi jetën një 76-vjeçar, po në Durrës pasi u mbyt teksa po lahej./K.C/dritare.net