Na ndiqni edhe në

Kronikë

Po udhëtonte me biçikletë, makina përplas 13-vjeçarin në Kukës

Po udhëtonte me biçikletë, makina përplas

Në aksin rrugor Shote Galica, Drini i Bardhë, një makinë tip "Audi", përplasi një 9-vjeçar, i cili po udhëtonte me biçikletë.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime të lehta i mituri, i cili është dërguar për mjekim në Spitalin e Kukësit dhe është jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i automjetit, shtetasi B. C. është shoqëruar në komisariatin e Kukësit, ku po kryhen veprimet hetimore./K.C/ditare.net