Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto/ Si do të dukeshin të famshmit nëse do të ndiqnin evolucionin e standardeve të bukurisë! 

Foto/ Si do të dukeshin të famshmit nëse do të ndiqnin


Standardet e bukurisë ndryshojnë në mënyrë dramatike me kalimin e kohës, por ato nuk janë të detyrueshme, pasi ne të gjithë dukemi bukur ashtu siç jemi. Por është shumë bukur kur sheh që shumë të famshëm vendosën të qëndrojnë natyralë në çdo kohë dhe padyshim që ky fakt na frymëzon.

Megjithatë në ishim kureshtarë të shihnim se si do të dukeshin nëse do të ndiqnin progresin e standardeve të bukurisë dhe bëmë disa ndryshime në pamjen e tyre me ndihmën e inteligjencës artificiale. Zbulojini në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net