Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Fotoja që po bën namin sot në rrjet!

Fotoja që po bën namin sot në rrjet!

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit ashtu sikurse është traditë edhe në këtë ditëlindje të vajzës së tyre postuan një foto të saj. Princeshë Charlotte sot mbush 6-vjec dhe fotoja e saj ka bërë xhiron në rrjetet sociale.

Fotoja që po bën namin sot në rrjet!

Ajo duket e rritur, me flokët e arta e të gjata, veshur me një fustan me lule nga Rachel Riley. E gjithë familja po e kalon fundjavën në fshat për të festuar.

Fotoja që po bën namin sot në rrjet!

Vitin e kaluar, në ditëlindjen e pestë të Charlotte, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit lëshuan fotografi të Charlotte që ndihmonte në paketimin dhe shpërndarjen e pakove të ushqimit në mes të pandemisë Covid-19./L.F-dritare.net

Fotoja që po bën namin sot në rrjet!