Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre natyrale të flokëve!

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Nga Angelina Jolie dhe Jennifer Lopez deri tek Ariana Grande dhe Olivia Wilde shumë të famshme kanë modele flokësh që i bëjnë të duken mahnitëse në çdo event. Disa nga këto gra të famshme i lyejnë aq shpesh flokët sa ne e kemi harruar sesi duken ato me flokët natyralë.

Në këtë artikull ju sjellim fotot që tregojnë sesi duken të famshmet me flokët e tyre natyralë.

Pas shumë vitesh që e kemi parë me flokët biondë, ne pothuajse harruam që Jennifer Aniston është zeshkane natyrale.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Ne shpesh e shohim Ariana Grande me flokë kafë, por ngjyra e saj natyrale është shumë më e errët.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Biond dhe pak i valëzuar është modeli i flokëve që shumë prej nesh mund ta lidhin me Celine Dion, por flokët e saj natyralë janë kafe të errët dhe kaçurrela.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Shpesh e kemi parë Rachel McAdams me nuanca të ndryshme bionde, por ajo është brune natyrale.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Anna Paquin e kemi parë me flokë biondë për shumë vite, por nëse shikojmë fotot e saj më të vjetra na del që flokët natyralë janë ngjyrë kaf në çokollatë.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Bionde verbuese është ngjyra e flokëve të Scarlett Johansson, por flokët e saj natyrale janë pak më të errët.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Flokët në nuancat e kuqe të ndezura janë bërë pjesë e look-ut të Emma Stone, por mund të habiteni kur të mësoni se ajo është në të vërtetë bionde.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Bionde platini është ngjyra e flokëve që Nicole Kidman mban prej shumë vjetësh, por ne i kujtojmë mjaft mirë kaçurrelat e saj të kuqe natyrale.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Jennifer Lopez-in e kemi parë si bionde dhe brune, por fotot e saj më të vjetra zbulojnë se flokët natyralë që janë kaf të errët.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Tyra Banks eksperimenton shumë me flokët dhe ndër vite ne e kemi parë bionde, brune, me kaçurrela, valë deti dhe flokë të drejtë. Flokët natyralë të Tyra-s janë kaf të errët dhe kaçurrela.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Rezulton se Sophie Turner, e cila i pëlqen flokët e saj të kuq, është në të vërtetë një bionde.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Beyonce ka qenë besnike ndaj flokëve biondë për shumë vjet, por fotografitë e vjetra tregojnë flokët e saj natyralë ngjyrë kafe të errët.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Valë të lehta dhe bionde është modeli i saj i flokëve, por nëse shikojmë fotot më të vjetra të Mariah Carey shohim kaçurrelat e saj natyrale ngjyrë kafe.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Ne u befasuam kur mësuam se Olivia Wilde është në të vërtetë një bionde natyrale.

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre

Angelina Jolie i adhuron ngjyrat e errëta te flokët, por duket se biondja e errët është ngjyra e saj natyrale./K.C/dritare.net

Këto foto të zonjave të famshme na kujtuan ngjyrën e tyre