Na ndiqni edhe në

Modë

Foto/ Ja cilat janë këpucët më trend, ide për të nisur vjeshtën gjithë stil!

Jemi zyrtarisht në stinën e vjeshtës edhe pse termometri vazhdon të shënojë temperatura rekord.

Por vlen të theksohet se shtatori është muaji ideal për të ndërruar gardërobën, madje edhe këpucët pasi shumë shpejt ditëve me diell do t’ju vijë fundi.

Më poshtë do të gjeni disa ide se cilat stile të këpucëve mund të zgjidhni dhe si mund t’i kombinoni ato.

Foto/ Ja cilat janë këpucët më trend, ide për të Foto/ Ja cilat janë këpucët më trend, ide për tëFoto/ Ja cilat janë këpucët më trend, ide për tëFoto/ Ja cilat janë këpucët më trend, ide për të

Këto modele këpucësh janë më me zë të momentit dhe do t’ju tregojnë gjithmonë ‘On Top Form’./M.K-dirtare.net