Na ndiqni edhe në

Modë

Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!

Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!

Një ndër fustanet më të preferuara të kësaj verë është i bardhë me pika të zeza. Një model që kurrë nuk del nga moda. Dukesha e Kembrixhit siç duket është e dashuruar me këtë print. Kate gjithashtu pëlqen të eksperimentojë me ngjyra të ndezura dhe ky lloj modeli është i preferuari i saj qoftë edhe në vizitat mbretërore.

Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!

Ju mund të zgjidhni ngjyrat tuaja të preferuara për t’i kombinuar, por ky është fustani që nuk duhet t’ju mungojë këtë verë në gardërobën tuaj./L.F-dritare. Net

Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!Fustani që duhet të keni patjetër këtë verë!