Na ndiqni edhe në

Modë

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare nuk u rezistuan dot!

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare

I nxehti i madh i çoi të gjithë njerëzit në plazh. Edhe personazhet e shoubizit nuk i rezistuan dot vapës dhe ikën në plazhe. Ajo që na ra në sy këtë verë janë format perfekte të vajzave të dashura të televizionit. Ama dhe rroba banjat që ato zgjodhën për të veshur nuk mbeten pas.

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare

Ndaj dhe ne përzgjodhëm disa prej tyre për t’ua sjellë si ide lexueseve besnike të dritare.net.

Rroba banjat që mbizotërojnë këtë verë në gardërobën verore të vajzave të televizionit janë ato me lule, për t’iu përshtatur kështu edhe ngjyrave të stinës.

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare

Nga Sara Hoxha, te Aulona Musta, Nevina Shtylla, Aurela Hoxha, edhe të tjera vajza të televizionit preferuan bikinit me lule, në ngjyrë bojë qielli, jeshile e të kuqe, rozë e ndezur, neon dhe lejla.

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare

Sigurisht që edhe body-t nuk mungojnë, si këto që kanë veshur Rezarta Shkurta dhe aktorja Eliona Pitarka.

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare

Ama një dashuri me shikim të parë për këtë sezon janë dhe do të mbeten bikinit me prerje të gjatë si të Elionës dhe ato të thurura të Fatma Haxhialiut.

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare

Të dashura vajza, nëse ende nuk i keni zgjedhur bikinit ideale, ose doni një palë të reja hidhuni një sy fotove më poshtë dhe merrni ca ide nga vajzat më me ndikim në Instagram./K.C/dritare.net

Këto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptareKëto bikini janë trendi i verës/ As vajzat e famshme shqiptare